Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Фонд гарантування 27 квітня виставить на аукціон офіс «Імексбанку» в Одесі на проспекті Шевченка

ПРЕС-РЕЛІЗ. Фонд гарантування вкладів виставить на електронний аукціон 27 квітня 2020 року комплекс офісних будівель, які перебувають на балансі АТ «ІМЕКСБАНК». Торги відбудуться на майданчику ProZorro.Продажі.

Комплекс офісних будівель розташований у Приморському районі міста Одеса за адресою: проспект Шевченка, 8А. Запропонована до продажу нерухомість має загальну площу 2334,6 м. кв. та включає 548 одиниць основних засобів, зокрема: телекомунікаційне обладнання, серверне обладнання, оргтехніку, офісні меблі та приладдя, кондиціонери тощо.

Початкова ціна лоту – 47,75 млн грн.

Торги пройдуть за англійською моделлю аукціону.

Кінцевий термін подання цінових пропозицій: 26.04.2020 року до 20:00.

Дата і час проведення аукціону: 27.04.2020 року об 12:31.

Кошти, виручені в результаті аукціону, підуть на погашення кредиторських вимог АТ «ІМЕКСБАНК».

Більше інформації про заплановані торги та склад лоту (G22N012782) можна дізнатися на інформаційному порталі Фонду гарантування torgi.fg.gov.ua за посиланням або на сайті ProZorro.Продажі за посиланням.

 

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter