Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Фонд гарантування вкладів повідомляє про завершення виплат гарантованого відшкодування вкладникам ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК»

24.04.2020

23 квітня 2020 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС БАНК» (далі – ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК») було подано документи державному Реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи.

Відповідно до частини сьомої статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» Фонд гарантування завершує виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами у день подання документів для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань запису про ліквідацію банку як юридичної особи.

У зв’язку з цим Фонд гарантування повідомляє про завершення 23 квітня 2020 року виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК».

У межах виплати гарантованого відшкодування вкладниками ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК» отримано 80,5 млн грн, що становить 77,6% від загальної гарантованої суми.

Довідкова інформація за номерами «Гарячої лінії» Фонду гарантування: 

  • 0 800 308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України), 
  • 044-333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter