Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

До уваги кредиторів ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК», включених до шостої та сьомої черг

30.04.2020

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 869 від 28 квітня 2020 року уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КРЕДИТПРОМБАНК» (далі - ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК») було здійснено перерахування грошових сум у депозит приватного нотаріуса Зими Наталії Федорівни (свідоцтво Міністерства юстиції України на право заняття нотаріальною діяльністю №1416), а саме:

  • задоволення кредиторських вимог двох кредиторів шостої черги;
  • задоволення кредиторських вимог п’яти кредиторів сьомої черги.

Для отримання коштів кредиторам ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК» необхідно звернутись до приватного нотаріуса Зими Наталії Федорівни. Адреса розташування робочого місця: вул. Велика Васильківська, буд. 32-а, прим.3, м. Київ.

Довідкова інформація за телефонами:

  • «Гаряча лінія» Фонду гарантування вкладу фізичних осіб: 0 800 308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України), 044-333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв’язку).
  • ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК»: (044) 490-27-77.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter