Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Списки боржників станом на 01 липня 2020 року

На виконання Листа про наміри Уряду України та Національного банку України до Міжнародного валютного фонду від 02 червня 2020 року та Меморандуму про економічну та фінансову політику Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розміщує список осіб, які не погасили у повному обсязі суму боргу, визначену судовими рішеннями до стягнення з них, а права вимоги за таким боргом ще не відчужені у процесі ліквідації банку. Цей список складений відповідно до та з дотриманням положень статті 6 Закону України «Про доступ до судових рішень» і містить інформацію, оголошену при проголошенні судом судових рішень прилюдно.

Списки усіх позичальників, керівників та колишніх банківських акціонерів ліквідованих банків, які ще мають повернути свої борги, згідно з рішенням суду в розрізі банків

(станом на 01.07.2020)

Список позичальників, керівників та колишніх банківських акціонерів ПАТ КБ «ПРЕМІУМ», АТ «БАНК ВЕЛЕС», АТ «КБ «СОЮЗ», АТ «ЗЛАТОБАНК», ПАТ «УКРІНБАНК» та ПАТ «КСГ БАНК» які ще мають повернути свої борги, пов’язані з банкрутством установ, згідно з рішенням суду, не оприлюднюється. Так, судом ухвалено рішення, яке набрало законної сили щодо неправомірності прийняття рішень щодо виведення їх з ринку.

23 травня 2020 року набрав чинності Закон України від 13 травня 2020 року № 590-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення механізмів регулювання банківської діяльності».

Фондом розміщено вимогу до посадових осіб передати в повному обсязі уповноваженій особі Фонду печатки і штампи, матеріальні та інші цінності, бухгалтерську та іншу документацію банку в паперовому та електронному вигляді.

Після виконання вимог зазначеного Закону щодо продовження процедури виведення з ринку зазначених банків список їх позичальників, керівників та колишніх акціонерів, які ще мають повернути свої борги згідно з рішеннями суду буде додатково розміщений на офіційному веб-сайті Фонду.

Додатково повідомляємо, що станом на 01 липня 2020 року по банках: ПАТ «БАНК «МОРСЬКИЙ», ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК», ПАТ  «БАНК «КИЇВСЬКА РУСЬ», ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК», АТ «БАНК БОГУСЛАВ», ПАТ «ЕНЕРГОБАНК», ПАТ «ВЕКТОР БАНК», ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», ПАТ «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ», ПАТ «АВАНТ БАНК», АТ «АРТЕМ-БАНК», ПАТ «АКТИВ БАНК», ПАТ «БАНК ПЕТРОКОМЕРЦ-УКРАЇНА», ПАТ «БАНК НОВИЙ», ПАТ «ПІВДЕНКОМБАНК», АТ «НК БАНК», ПАТ «ВІЕЙБІ БАНК», АТ «БАНК ЗОЛОТІ ВОРОТА»,  ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ», ПАТ КБ «ЄВРОБАНК», ПАТ «РАДИКАЛ БАНК», ПАТ «ПРОФІН БАНК», ПАТ «ІНТЕГРАЛ-БАНК», ПАТ «УПБ», ПАТ БАНК «КОНТРАКТ», ПАТ «АКТАБАНК» відсутні позичальники, керівники та колишні акціонери банків, які не погасили у повному обсязі суму боргу, визначену судовими рішеннями до стягнення з них, у зв’язку з реалізацією таких активів (майна).

Також ПАТ «ГРІН БАНК», АТ «КБ ТК КРЕДИТ», ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК», АТ «КБ «ЕКСПОБАНК», ПАТ «ЛЕГБАНК», АТ «ФОРТУНА-БАНК», ПАТ «БГ БАНК», БАНК «ДЕМАРК», ПУАТ «СМАРТБАНК», ПАТ «ЗАХІДІНКОМБАНК», ПАТ «КБ ДАНІЕЛЬ», ПАТ «ТЕРРА БАНК», ПАТ «КБ «СТАНДАРТ», ПАТ «КБ ІНТЕРБАНК, ПАТ «ПРАЙМ БАНК», ПАТ «АБ «СТОЛИЧНИЙ», ПАТ «БАНК ФОРУМ», ПАТ «ФІНРОСТБАНК», ПАТ «ІНТЕРКРЕДИТБАНК», ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЕФЕСТ», ПАТ «РЕАЛ БАНК», АТ «БАНК МЕРКУРІЙ», ПАТ «КБ «УФС», ПАТ «АКБ БАНК», ПАТ «КБ «АКСІОМА», ПАТ «БАНК «СОФІЙСЬКИЙ», ПАТ «СТАРОКИЇВСЬКИЙ БАНК» та АБ «УКООПСПІЛКА», ПАТ «УКРГАЗПРОМБАНК», ПАТ «ЄВРОГАЗБАНК», ПАТ «ЮСБ БАНК», ПАТ «ОМЕГА БАНК», ПАТ «КБ ПРОМЕКОНОМБАНК», ПАТ «УНІКОМБАНК», ПАТ «ПОРТО-ФРАНКО БАНК», АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК», ПАТ «АКБ КИЇВ», ПАТ «БАНК «ЮНІСОН» та ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК» відповідно до приписів частини 3 статті 53 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» станом на 01 липня 2020 припинили свою діяльність.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter