Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Пули кредитів АТ «ДЕЛЬТА БАНК» виставляються на продаж 28 і 30 липня

ПРЕС-РЕЛІЗ. Фонд гарантування вкладів проводить продаж кредитних портфелів АТ «ДЕЛЬТА БАНК», до складу яких входять кредити, забезпечені іпотекою, транспортними засобами та беззаставні кредити.

28 липня відбудуться торги з продажу пулу кредитів, який складається з прав вимоги та інших майнових прав за 1 790 кредитними договорами, що включають кредити, забезпечені іпотекою, транспортними засобами та беззаставні кредитні договори.

Початкова ціна лоту GL3N218754 – 73,173 млн грн.

30 липня на аукціон виставляється кредитний портфель, який складається з прав вимоги та інших майнових прав за 878 кредитними договорами, що включають кредити, забезпечені іпотекою, транспортними засобами та беззаставні кредитні договори.

Початкова ціна лоту GL3N218818 –  15,495 млн грн.     

Торги пройдуть в системі ProZorro.ПРОДАЖІ. за голландською моделлю аукціону. Взяти участь можуть як юридичні, так і фізичні особи.

Посилання на детальну інформацію:

Про торги 28 липня на офіційному сайті Фонду за посиланням, а також на сайті ProZorro.Продажі за посиланням;

Про торги 30 липня на офіційному сайті Фонду за посиланням, а також на сайті ProZorro.Продажі за посиланням.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter