Пул активів АТ «ДЕЛЬТА БАНК» із олійно-жировим виробничим комплексом в Одеській області в заставі виставляється на торги 31.08.20

ПРЕС-РЕЛІЗ. 31 серпня 2020 року відбудеться повторний продаж пулу активів АТ «ДЕЛЬТА БАНК» на майданчику «Дебтекс Україна» (DebtX). У складі пулу – 14 прав вимоги за кредитними договорами та 7 майнових прав за кредитами, а також дебіторська заборгованість. У забезпеченні за кредитами – об`єкти з переробки сільськогосподарської продукції в Одеській області. Деякі активи перебувають у заставі Національного банку й АТ «УКРЕКСІМБАНК».

Початкова ціна лоту – 460,26 млн грн. Торги відбудуться за голландською моделлю аукціону.

Нагадуємо, що мова йде про продаж саме кредитів і прав вимоги, тобто боргів, а не безпосередньо об’єктів нерухомості чи майна у заставі за ними. Це означає, що при купівлі цих активів інвестор отримує можливість працювати з проблемними кредитами.

Зокрема, в заставі за кредитами у складі пулу: комерційна нерухомість загальною площею 39,354 м² та земельна ділянка площею 8,58 га, на якій розташована ця нерухомість; діючий олійно-жировий виробничий комплекс із доступом до під'їзної залізничної колії та морського транспортного порту; 5,4 га земель комерційного призначення, на яких передбачалося будівництво морського комплексу з перевантаження зернових та двостороннього пірсу; діючий олійно-жировий комбінат із виробництва маргарину, соняшникової олії та майонезу, розташований на 5,34 га промислових земель поруч із залізничними коліями. Всі ці об’єкти розташовані в Одеській області.

Для участі в торгах необхідно зареєструватися згідно з правилами аукціону на веб-сторінці: www.debtx.com. Детальна інформація про лот #debtx_8912 доступна на сайті організатора торгів за посиланням. Крім цього, докладна інформація про лот розміщена на сайті Фонду за посиланням.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter