Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Продовжено процедуру виведення ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ» з ринку

08.09.2020

З метою виконання всіх заходів, пов’язаних з ліквідацією ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРЕМІУМ» (далі – ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ»), передбачених Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон), виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) прийнято рішення №1629 від 03 вересня 2020 року «Про продовження процедури виведення ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ» з ринку і призначення уповноваженої особи».

Відповідно до зазначеного рішення продовжено процедуру виведення ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ» з ринку шляхом виконання заходів щодо управління майном (активами) банку та задоволення вимог кредиторів.

Також рішенням призначено уповноваженою особою Фонду на продовження процедури виведення ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ» з ринку провідного професіонала з питань ліквідації банків відділу організації процедур ліквідації банків департаменту ліквідації банків Луньо Іллю Вікторовича.

Уповноваженій особі Фонду на продовження процедури виведення ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ» з ринку делеговано повноваження, що визначені Законом, зокрема, статтями 37, 38, 47-52, 521, 53 Закону, у тому числі вчиняти будь-які дії та приймати рішення, що належать до повноважень органів управління і органів контролю банку та з підписання всіх договорів, пов’язаних з реалізацією активів банку у порядку, визначеному Законом, окрім повноважень щодо звернення до пов’язаної з банком особи з вимогою про відшкодування шкоди та звернення з такою вимогою до суду, а також з вимогою до небанківської фінансової установи, якою від фізичних осіб залучені як позики або вклади кошти, що згідно з Законом прирівнюються до вкладів, та повноважень в частині організації реалізації активів банку, до моменту внесення запису про припинення банку до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Процедура виведення ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ» з ринку здійснюватиметься з урахуванням вимог Закону України від 13 травня 2020 року № 590-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення механізмів регулювання банківської діяльності» (далі – Закон № 590) та відповідно до частини п’ятої статті 44 Закону.

 Рішення виконавчої дирекції Фонду №1629 від 03 вересня 2020 року «Про продовження процедури виведення ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ» з ринку і призначення уповноваженої особи» прийняте на підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, статті 48 Закону, пункту 3 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 590.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter