Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Продовжено повноваження ліквідатора АКБ «НОВИЙ»

22.09.2020

Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення № 1689 від 17 вересня 2020 року «Про деякі питання здійснення ліквідації АКБ «НОВИЙ».

Відповідно до зазначеного рішення процедура ліквідації ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АКЦІОНЕРНИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «НОВИЙ» (далі – АКБ «НОВИЙ») передбачає виконання заходів щодо управління майном (активами) банку та задоволення вимог кредиторів. 

Також рішенням продовжено визначені Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон) повноваження ліквідатора АКБ «НОВИЙ» провідному професіоналу з питань ліквідації банків відділу організації процедур ліквідації банків департаменту ліквідації банків Луньо Іллі Вікторовичу до моменту внесення запису про припинення банку до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.


Ліквідація АКБ «НОВИЙ» здійснюватиметься з урахуванням вимог Закону України № 590-ІХ 13 травня 2020 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення механізмів регулювання банківської діяльності» (далі – Закон № 590) та відповідно до частини п’ятої статті 44 Закону. 

Рішення № 1689 від 17 вересня 2020 року прийняте з метою виконання всіх заходів, пов’язаних з ліквідацією АКБ «НОВИЙ», передбачених Законом, та на підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, статті 48 Закону, підпункту 2 пункту 3 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 590. 

Повноваження ліквідатора АКБ «НОВИЙ», визначені Законом, зокрема, статтями 37, 38, 47-52, 521, 53 Закону, в тому числі з підписання всіх договорів, пов’язаних з реалізацією активів банку у порядку, визначеному Законом, окрім повноважень щодо звернення до пов’язаної з банком особи з вимогою про відшкодування шкоди та звернення з такою вимогою до суду, а також з вимогою до небанківської фінансової установи, якою від фізичних осіб залучені як позики або вклади кошти, що згідно з Законом прирівнюються до вкладів, та повноважень в частині організації реалізації активів банку.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter