Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

До уваги кредиторів АТ «НК БАНК», включених до шостої та сьомої черг

30.09.2020

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 1759 від 28 вересня 2020 року уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК НАРОДНИЙ КАПІТАЛ» (далі - АТ «НК БАНК») було здійснено перерахування грошових сум у депозит приватного нотаріуса Зими Наталії Федорівни (свідоцтво Міністерства юстиції України на право заняття нотаріальною діяльністю №9169), а саме для:

  • задоволення кредиторських вимог двох кредиторів шостої черги;
  • задоволення кредиторських вимог двох кредиторів сьомої черги.

Для отримання коштів кредиторам АТ «НК БАНК» необхідно звернутись до приватного нотаріуса Зими Наталії Федорівни, робоче місце якої розташоване за адресою: вул. Велика Васильківська, буд. 32-а, прим.3, м. Київ. 

Довідкова інформація за телефонами:

«Гаряча лінія» Фонду гарантування вкладу фізичних осіб: 0 800 308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України), 044-333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв’язку).

АТ «НК БАНК»: +38 (044) 351-10-90.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter