Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

До уваги працівників та кредиторів ПАТ «ВБР»

27.10.2020

Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб №1870 від 23 жовтня 2020 року погоджено здійснення уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАНК РОЗВИТКУ» (далі – ПАТ «ВБР») перерахування грошових сум у депозит приватного нотаріуса Михайленка Сергія Анатолійовича (свідоцтво Міністерства юстиції України на право заняття нотаріальною діяльністю № 4266) для:

  • задоволення вимог п’яти кредиторів, що включені до четвертої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «ВБР»;
  • задоволення вимог восьми кредиторів, що включені до шостої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «ВБР»;
  • задоволення вимог чотириста двох кредиторів, що включені до сьомої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «ВБР»;
  • виплати депонованої заробітної плати п’яти працівникам ПАТ «ВБР». 

Для отримання коштів кредиторам ПАТ «ВБР» необхідно буде звернутись до приватного нотаріуса Михайленка Сергія Анатолійовича. Адреса розташування робочого місця: вул. Січових Стрільців, буд. 11, м. Київ. 

Довідкова інформація за телефонами:

  • «Гаряча лінія» Фонду гарантування вкладу фізичних осіб: 0 800 308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України), 044-333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв’язку).
  • ПАТ «ВБР»: (044) 590-58-80; 0 800-500-798.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter