Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Оголошення про деякі питання ліквідації ПАТ «ІНТЕГРАЛ-БАНК»

13.11.2020

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) від 12 листопада 2020 року №1947 відкликано повноваження ліквідатора ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ІНТЕГРАЛ-БАНК» (далі – ПАТ «ІНТЕГРАЛ-БАНК»), делеговані Паламарчуку Віталію Віталійовичу рішенням виконавчої дирекції Фонду від 11 лютого 2020 року № 319 «Про зміну уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПАТ «ІНТЕГРАЛ-БАНК».

Відповідно до зазначеного рішення визначені Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» повноваження під час здійснення ліквідації ПАТ «ІНТЕГРАЛ-БАНК» здійснюється Фондом безпосередньо до моменту внесення запису про державну реєстрацію припинення ПАТ «ІНТЕГРАЛ-БАНК» до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Адреса для листування і прийому громадян з питань ліквідації ПАТ «ІНТЕГРАЛ-БАНК» є наступною: вул. Січових Стрільців, буд. 17, м. Київ, 04053

Особистий прийом громадян з питань ліквідації ПАТ «ІНТЕГРАЛ-БАНК» здійснюється заступником директора-розпорядника Рудухою Н.Є. кожної робочої п’ятниці з 10 години до 11 години 30 хвилин.

Довідкова інформація за телефонами «Гарячої лінії» Фонду гарантування вкладів фізичних осіб:

  • 0-800-308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України),
  • (044) 333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter