Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

У Фонді гарантування вкладів тимчасово припинений прийом громадян

20.11.2020

У зв’язку з встановленням карантину на території України, пов'язаного із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), особистий прийом громадян у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування), у тому числі особистий прийом громадян з питань ліквідації банків, процедура ліквідації яких здійснюється Фондом безпосередньо, тимчасово не здійснюватиметься.

До Фонду можна направити письмове звернення засобами поштового зв’язку на адресу: вул. Січових Стрільців, 17, м. Київ, 04053, електронною поштою: fgvfo@fg.gov.ua або звертатися за телефонами «Гарячої лінії» Фонду:

  • 0-800-308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України),
  • (044) 333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку).

Письмові звернення громадян, у тому числі заяви, оформлені відповідно до вимог законодавства, можна також залишити в скриньці для звернень, розміщеній на 1 поверсі у приміщенні Фонду за адресою вул. Січових Стрільців, 17, м. Київ.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter