Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

До уваги кредиторів ПАТ «ДІАМАНТБАНК»

18.03.2021

Задоволення вимог кредиторів банків, що ліквідуються, проводиться шляхом безготівкового перерахування коштів з накопичувального рахунку банку на рахунки кредиторів, за наданими ними реквізитами під час пред’явлення своїх вимог до банку.

Для продовження задоволення вимог кредиторам ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДІАМАНТБАНК», включеним до реєстру акцептованих вимог кредиторів банку, необхідно надати оновлену інформацію про реквізити їхніх банківських рахунків у міжнародному стандарті (IBAN) та свої контактні дані.

Актуальні реквізити необхідно направити на поштову адресу: вул. Ольгинська, буд. 3, м. Київ, 01001.

Для зручності можна скористатись рекомендованою формою заяви на зміну реквізитів

Також для уникнення помилок під час написання реквізитів банківських рахунків у міжнародному стандарті (IBAN) для перерахування коштів (кредиторських вимог) рекомендуємо до заяви на зміну реквізитів долучати довідку з банку про відкритий банківський рахунок.

Довідкова інформація за телефонами ПАТ «ДІАМАНТБАНК»: +38 (044)  277-72-35; +38 (097) 517-78-84.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter