Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб «Про внесення змін до Положення про порядок відшкодування Фондом гарантування вкладів фізичних осіб коштів за вкладами»

27.04.2021

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) розробив проєкт рішення виконавчої дирекції Фонду «Про внесення змін до Положення про порядок відшкодування Фондом гарантування вкладів фізичних осіб коштів за вкладами».

Розробка проєкту регуляторного акта направлена на удосконалення порядку відшкодування Фондом коштів за вкладами, а саме: скорочення строків передачі та обробки інформації про вкладників та, відповідно, строків початку виплат відшкодувань Фондом; перехід до обробки інформації про вкладників виключно засобами Автоматизованої системи виплат Фонду; формування Загального реєстру тільки в електронному вигляді та підписання електронно-цифровим підписом; уточнення вимог до виплат; визначення процедури завершення виплат відшкодувань вкладникам; зміни у порядку відшкодування неповнолітнім вкладникам віком від 14 до 16 років.

Пропозиції та зауваження стосовно змісту регуляторного акта можна подати до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб протягом 1 місяця від дня оприлюднення за такою адресою:

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17, е-mail: ovcharenko@fg.gov.ua

З метою організації консультацій з громадськістю зазначений регуляторний акт буде розміщено на офіційному вебсайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: http://www.fg.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter