Надходження коштів до банків в управлінні Фонду протягом I кварталу 2021 року склали понад 140 млн грн

ПРЕСРЕЛІЗ 

Протягом січня-березня 2021 року надходження коштів до банків, що ліквідуються Фондом, склали 140,8 млн грн. Найбільше коштів отримано від погашення кредитів – 65,8 млн грн, з яких 26,0 млн грн надійшло до ПАТ «КБ«ПРЕМІУМ» та 25,6 млн грн – до АТ АКБ «АРКАДА».

Від погашення цінних паперів сума надходжень за перші три місяці 2021 року склала 48,7 млн грн (АТ «Місто Банк).

За I квартал 2021 року 22,6 млн грн неплатоспроможні банки отримали від продажу активів через електронні аукціони, які проходять за відкритою та прозорою процедурою. Найбільше коштів від реалізацій активів надійшло на рахунки:

  • ПУАТ «ФІДОБАНК» - 12,0 млн грн;
  • АТ «ВТБ БАНК» - 2,8 млн грн;
  • ПАТ «ДІАМАНТБАНК» - 2,7 млн грн;
  • АТ «РОДОВІД БАНК» - 1,7 млн грн;
  • АТ «ДЕЛЬТА БАНК» - 1,5 млн грн.

Від оренди майна банки, що перебувають в управлінні Фонду, отримали 3,6 млн грн.

Зокрема, у березні 2021 року надходження коштів до неплатоспроможних банків склали 28,4 млн грн, в т.ч. 24,0 млн грн отримано від погашення кредитів,3,1 млн грн – від реалізації майна, 1,3 млн грн – від оренди майна.

Нагадаємо, деталізовані щомісячні дані про надходження до неплатоспроможних банків публікуються на сайті Фонду у розділі: «Статистичні дані щодо неплатоспроможних банків».

Довідково. Кошти, що надходять від управління та реалізації активів(майна) неплатоспроможних банків в управлінні Фонду, спрямовуються на задоволення вимог їх кредиторів у черговості, визначеній статтею 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter