Елеваторний комплекс на 30 тис. тонн у Кіровоградській області – на аукціоні 25 серпня

ПРЕСРЕЛІЗ    

Фонд гарантування вкладів повторно виставить на продаж елеваторний комплекс, що знаходиться за адресою: Кіровоградська область, селище Павлиш, вулиця 40 років Перемоги, буд. 68, разом з правами вимоги за кредитними договорами юридичних осіб, виробничим обладнанням і майновими правами на зерно. Активи належать ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРЕМІУМ», що перебуває в ліквідації. Відкритий електронний аукціон з продажу активів відбудеться 25 серпня 2021 року в системі Prozorro.Продажі.

Елеваторний комплекс має загальну площу 5 831 кв м. До його складу входять шість силосів загальною місткістю одночасного зберігання 30 тис. тонн зернових та олійних культур, обладнання з прийомки зерна потужністю 2,5 тис. тонн на добу, зерносушарка потужністю 60-80 тонн/год, зерноочисне обладнання, а також лабораторія для визначення основних показників якості зерна. Серед переваг комплексу – зручні автомобільні та залізничні під’їзні шляхи, неподалік розташовані Кременчуцький та Світловодський річкові термінали.

Стартова ціна лоту – 107,8 млн грн. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону, відкрито і прозоро. У них можуть взяти участь юридичні та фізичні особи, окрім позичальників і поручителів за кредитами. Для цього потрібно попередньо зареєструватися на одному з офіційних торгових майданчиків, авторизованих у системі Prozоrro.Продажі.

Детальна інформація про лот GL31N020412 та умови участі в аукціоні представлені за посиланням, з публічними паспортами активів можна ознайомитися на сайті Фонду за посиланням. Кошти, отримані від продажу цих активів, Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами банку «Преміум».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter