Оголошення про початок відкритого конкурсу з метою виведення з ринку неплатоспроможного банку АТ «КБ «ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ»

13.08.2021

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) повідомляє про початок відкритого конкурсу з метою виведення неплатоспроможного банку АТ «КБ «ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ» з ринку та пропонує такі способи виведення неплатоспроможного банку з ринку:

  • ліквідація банку з відчуженням у процесі ліквідації всіх або частини його активів і зобов'язань на користь приймаючого банку;
  • відчуження всіх або частини активів і зобов'язань неплатоспроможного банку на користь приймаючого банку з відкликанням банківської ліцензії неплатоспроможного банку та подальшою його ліквідацією.
  • створення та продаж інвестору перехідного банку з передачею йому активів і зобов’язань неплатоспроможного банку і подальшою ліквідацією неплатоспроможного банку;
  • продаж неплатоспроможного банку інвестору.

Відкритий конкурс проводиться серед банків, а також попередньо кваліфікованих осіб, включених Національним банком України до переліку попередньо кваліфікованих осіб, які відповідають умовам відкритого конкурсу.

Банки та попередньо кваліфіковані особи, які планують взяти участь у виведенні неплатоспроможного банку з ринку, з метою їх допуску до участі у відкритому конкурсі мають подати до Фонду документи, визначені умовами відкритого конкурсу.

Загальні дані про діяльність неплатоспроможного банку та показники його фінансового стану наведені на офіційній сторінці банку в мережі Інтернет: https://www.zemcap.com/ua.html.

Сума коштів фізичних осіб, що може бути відшкодована Фондом, станом на 12.08.2021 року за даними звітності неплатоспроможного банку складала 418 888 198,79 грн.

Порядок ознайомлення з інформацією щодо неплатоспроможного банку АТ «КБ «ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ» та подання конкурсних пропозицій визначено умовами відкритого конкурсу.

Повідомляємо про можливість самостійного вибору учасником відкритого конкурсу майна (активів) неплатоспроможного банку, яке може бути передане приймаючому або перехідному банку відповідно до умов відкритого  конкурсу.

Адреса, за якою приймаються документи: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17.

Умови відкритого конкурсу з метою виведення неплатоспроможного банку АТ «КБ «ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ»  з ринку у способи, передбачені пунктами 2-5 частини другої статті 39 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», наведено за наступним посиланням.

Контактна особа Фонду: Лур’є Григорій Аркадійович. Телефони:  +380 (44) 333-35-84, +380 (50) 523-68-78.


Документи для завантаження:

Умови відкритого конкурсу з метою виведення з ринку неплатоспроможного банку АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ"
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter