Надходження коштів до банків в управлінні Фонду протягом липня 2021 року склали понад 147,2 млн грн

Пресреліз   

Протягом липня 2021 року надходження коштів до банків, що ліквідуються Фондом, склали 147,2 млн грн. Переважна сума коштів – 134 млн грн – надійшла на рахунки неплатоспроможних банків у липні від продажу активів через електронні аукціони, які проходять за відкритою та прозорою процедурою.

Найбільше коштів від реалізації активів отримали:

  • АТ АКБ «АРКАДА» - 96,3 млн грн;
  • АТ «ВТБ БАНК» - 16,3 млн грн;
  • АТ «Місто Банк» - 10,3 млн грн.

11,7 млн грн надійшло від погашення кредитів, з цих коштів найбільші надходження отримали:

  • ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ» - 5,8 млн грн;
  • АТ АКБ «АРКАДА» - 5,6 млн грн;
  • АТ «РОДОВІД БАНК» - 0,1 млн грн.

Від оренди майна банки, що перебувають в управлінні Фонду, отримали 1,5 млн грн.

Загалом за січень-липень 2021 року надходження коштів до неплатоспроможних банків склали 1 377,7 млн грн, в т.ч. 1 171,7 млн грн отримано від реалізації майна, 131,6 млн грн – від погашення кредитів, 64,9 млн грн – від погашення цінних паперів, 9,5 млн грн – від оренди майна.

Довідково. Кошти, що надходять від управління та реалізації активів (майна) неплатоспроможних банків в управлінні Фонду, спрямовуються на задоволення вимог їх кредиторів у черговості, визначеній статтею 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Нагадаємо, деталізовані щомісячні дані про надходження до неплатоспроможних банків публікуються на сайті Фонду у розділі: «Статистичні дані щодо неплатоспроможних банків».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter