Право вимоги за кредитом та нерухомість в Одесі – на торгах 23 вересня

ПРЕСРЕЛІЗ   

23 вересня у системі Prozorro.Продажі відбудеться аукціон з продажу активів, що перебувають на балансі АТ “МР БАНК”, який ліквідується Фондом гарантування вкладів. Одним лотом на торги виставлено право вимоги закредитом юридичної особи та нерухоме майно в Одесі. Продаж активів відбувається в рамках здійснення ліквідаційної процедури банку та з метою акумуляції коштів для розрахунку із його кредиторами.

До складу лоту № GL16N021256 входить право вимоги за кредитом юрособи. Заборгованість за договором на початок серпня 2022 року становить2,1 млрд грн. У заставі за кредитом нерухомість в м. Одеса, загальною площею понад 29 тис. кв. м.

Крім того, до складу лоту входить об'єкт нерухомого майна – будівля бізнес-центру в Одесі по вул. Бабаджаняна маршала, площею понад 8 тис. кв. м.

Початкова ціна лоту № GL16N021256 - 2,38 млрд грн.

Активи на продаж виставляються уперше.

Детальна інформація про лот – у публічному паспорті активів.

Умови участі у торгах – за посиланням.

Торги відбудуться за голландською моделлю аукціону, що передбачає поетапне зниження ціни, а після того як один із учасників зупинить зниження, учасники мають змогу запропонувати вищу ціну. Участь в аукціоні можуть узяти як юридичні, так і фізичні особи, окрім позичальників та поручителів за виставленими на пордаж кредитами, російської федерації або осіб, пов'язаних з державою-агресором..

Кошти, отримані від продажу активів неплатоспроможних банків, Фондспрямовує на розрахунки з їх кредиторами

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter