Готельний комплекс у центрі курорту на Закарпатті здається в оренду – аукціон 19 серпня

15.08.2025

ПРЕСРЕЛІЗ    

19 серпня 2025 року в системі Prozorro.Продажі відбудеться аукціон з передачі в оренду об’єкту нерухомого майна АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК», ліквідацію якого здійснює Фонд гарантування вкладів.

Лотом на аукціон виставлено готельний комплекс у самому серці Закарпаття – селищі Поляна, що є відомим бальнеологічним курортом з багатовіковою історією та неймовірною природою довкола.

Переможець аукціону отримає право оренди готельного комплексу, що складається із комфортабельних еко-котеджів із усіма зручностями, загальною площею 341,9 кв.м. А саме:

  • котедж "А", загальною площею 52,40 кв.м;
  • котедж "Б", загальною площею 62,70 кв.м;
  • котедж "В", загальною площею 62,40 кв.м;
  • котедж "Г", загальною площею 54,80 кв.м;
  • котедж "Д", загальною площею 54,80 кв.м;
  • котедж "Е", загальною площею 54,80 кв.м.

Готельний комплекс розташовується у центрі курортного селища за адресою: Закарпатська обл., Свалявський р., с. Поляна, вулиця Духновича, 131а на земельній ділянці, загальною площею 0,12 га (кадастровий номер 2124084401:05:001:0003).

Стартова орендна плата - 71 229,17 грн.

Більше інформації про лот і умови участі в аукціоні – за посиланням.

Строк оренди 6 місяців з подальшою пролонгацією.

Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону з покроковим зниженням стартової ціни.

Участь в аукціоні можуть узяти як юридичні, так і фізичні особи, крім осіб, пов'язаних з державою-агресором.

Більше інформації про заплановані аукціони з оренди – за посиланням.

Кошти, отримані від оренди активів, спрямовуються на задоволення вимог кредиторів АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter