Пул активів, що склад. з прав вимоги та інш. майн.прав за кред. дог., що укладені з суб'єкт.госп., фіз.ос., векселів та майн.прав, Автотрансп., дебіт. заб. та майн.прав, бланки, ОЗ ПАТКБ"ІНТЕРБАНК". ОЗ ПАТ"КБ"НАДРА"

Пул активів, що склад. з прав вимоги та інш. майн.прав за кред. дог., що укладені з суб'єкт.госп., фіз.ос., векселів та майн.прав,  Автотрансп., дебіт. заб. та майн.прав, бланки, ОЗ  ПАТКБ"ІНТЕРБАНК". ОЗ ПАТ"КБ"НАДРА"
Номер лоту
F184GL39422
Дата торгів
2019-02-12
Ціна продажу
244 836,94 грн
Електронна адреса аукціону - https://prozorro.sale/auction/UA-EA-2019-01-22-000006-b
Реалізовано Ціна продажу: 244 836,94 грн
Стартова ціна на аукціоні: 8 161 231,21 грн
Інформація та документи, розміщені на цьому сайті, були підготовлені Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) виключно для інформаційних цілей і не повинні вважатися спонуканням до будь-яких дій чи бездіяльності. Інформація та документи, що міститься на цьому сайті, були отримані з/або ґрунтуються на джерелах, які вважаються надійними, але не є вичерпними та не можуть сприйматися як повні або актуальні. Рішення покупця щодо будь-яких дій або бездіяльності повинно ґрунтуватися на власних оцінках та дослідженнях майна (активу/активів), котре реалізується, в тому числі шляхом перевірки інформації у відповідних державних реєстрах та інших відкритих джерелах інформації. Фонд не несе відповідальності за рішення покупця та його наслідки, що ґрунтуються на інформації, викладеній на даному сайті.​