Пул активів ,що склад. з прав вимоги та інших майнових прав за кредитними дог.,що укладені з суб'єктами господарювання та фіз. особами, деб.заборг та майнових прав за деб.заборг.а саме:Активи ПАТ «ОМЕГА БАНК»,АТ «ДЕЛЬТА БАНК»

Пул активів ,що склад. з прав вимоги та інших майнових прав за кредитними дог.,що укладені з суб'єктами господарювання та фіз. особами, деб.заборг та майнових прав за деб.заборг.а саме:Активи ПАТ  «ОМЕГА БАНК»,АТ «ДЕЛЬТА БАНК»
Номер лоту
F160GL40257
Дата торгів
2019-02-18
Ціна продажу
10 921 909,00 грн
Електронна адреса аукціону - https://prozorro.sale/auction/UA-EA-2019-02-12-000004-b
Реалізовано Ціна продажу: 10 921 909,00 грн
Стартова ціна на аукціоні: 92 190 806,30 грн
Інформація та документи, розміщені на цьому сайті, були підготовлені Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) виключно для інформаційних цілей і не повинні вважатися спонуканням до будь-яких дій чи бездіяльності. Інформація та документи, що міститься на цьому сайті, були отримані з/або ґрунтуються на джерелах, які вважаються надійними, але не є вичерпними та не можуть сприйматися як повні або актуальні. Рішення покупця щодо будь-яких дій або бездіяльності повинно ґрунтуватися на власних оцінках та дослідженнях майна (активу/активів), котре реалізується, в тому числі шляхом перевірки інформації у відповідних державних реєстрах та інших відкритих джерелах інформації. Фонд не несе відповідальності за рішення покупця та його наслідки, що ґрунтуються на інформації, викладеній на даному сайті.​