Пул активів, що склад. з прав вимоги та інш. майнового права за кред. дог., що укл. з суб'єкт. госп. та фіз. ос. дебітор. заб. та майнових прав за деб. заб., майнових прав що випл. з векселів, нерухомого майна, майн. прав на нер. майно, ОЗ та валютних ц.

Пул активів, що склад. з прав вимоги та інш. майнового права за кред. дог., що укл. з суб'єкт. госп. та фіз. ос.  дебітор. заб. та майнових прав за деб. заб., майнових прав що випл. з векселів, нерухомого майна, майн. прав на нер. майно, ОЗ та валютних ц.
Номер лоту
F54GL40408
Дата торгів
2019-02-19
Ціна продажу
848 189,76 грн
Електронна адреса аукціону - https://prozorro.sale/auction/UA-EA-2019-02-28-000010-b
Реалізовано Ціна продажу: 848 189,76 грн
Стартова ціна на аукціоні: 24 818 976,25 грн
Інформація та документи, розміщені на цьому сайті, були підготовлені Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) виключно для інформаційних цілей і не повинні вважатися спонуканням до будь-яких дій чи бездіяльності. Інформація та документи, що міститься на цьому сайті, були отримані з/або ґрунтуються на джерелах, які вважаються надійними, але не є вичерпними та не можуть сприйматися як повні або актуальні. Рішення покупця щодо будь-яких дій або бездіяльності повинно ґрунтуватися на власних оцінках та дослідженнях майна (активу/активів), котре реалізується, в тому числі шляхом перевірки інформації у відповідних державних реєстрах та інших відкритих джерелах інформації. Фонд не несе відповідальності за рішення покупця та його наслідки, що ґрунтуються на інформації, викладеній на даному сайті.​