Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) з продажу прав вимоги ПАТ «РЕАЛ БАНК» НА ЕЛЕКТРОННОМУ ТОРГОВОМУ МАЙДАНЧИКУ Товарна біржа «25/8.БІРЖА»

23.02.2017

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) з продажу прав вимоги ПАТ «РЕАЛ БАНК».

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу наступних активів, що обліковуються на балансі ПАТ «РЕАЛ БАНК»:

лоту

Найменування активу Стислий опис активу та забезпечення Початкова ціна, грн. (без ПДВ) Публічний паспорт активу (посилання)

Q80576b6

 

Дебіторська заборгованість за договором № 608/12 дебіторська заборгованість (забезпечувальний аванс по розрахункам 10 288 780,91 http://torgi.fg.gov.ua:80/124945

Q80576b7

 

Дебіторська заборгованість за договором                         № AF12USE840 дебіторська заборгованість (забезпечувальний аванс по розрахункам 3 672 854,49 http://torgi.fg.gov.ua:80/124946
Номер та дата рішення виконавчої дирекції Фонду про затвердження умов продажу активів 546 від 16.02.2017 року
Організатор відкритих торгів (аукціону) 

Товарна біржа «25/8.БІРЖА»,Україна, 04071, м. Київ, вул. Воздвиженська, буд. 56, офіс 602, https://gov.auction/,  тел. (044)390-42-88, часи роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00

Посилання на перелік організаторів відкритих торгів (аукціонів): http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale

Учасники відкритих торгів (аукціону) Юридичні особи та фізичні особи (продаж прав вимог за кредитними договорами або договорами забезпечення виконання зобов’язання не може здійснюватися боржникам та/або поручителям за такими договорами)
Розмір гарантійного внеску 5%  від початкової ціни реалізації лота
Вимоги щодо кількості зареєстрованих учасників відкритих торгів (аукціону) Відкриті торги (аукціон) не можуть вважатися такими, що відбулися, у разі відсутності кроку аукціону у розрізі лотів або якщо на участь у відкритих торгах (аукціоні) було зареєстровано лише одного учасника.
Банківські реквізити для перерахування гарантійного внеску Перерахування гарантійного внеску здійснюється на поточний рахунок  організатора відкритих торгів (аукціонів), на електронному майданчику якого зареєструвався учасник. Інформація про банківські реквізити організаторів відкритих торгів (аукціонів) розміщені за наступним посиланням:  http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale
Крок аукціону Крок аукціону – не менше 1% від початкової ціни реалізації за окремим лотом

Порядок ознайомлення з активом

у кімнаті даних

Для ознайомлення з активом у кімнаті даних необхідно подати заявку про зацікавленість у придбанні активу та підписати договір щодо нерозголошення банківської таємниці та конфіденційної інформації (http://torgi.fg.gov.ua/nda). Заявки подаються в паперовому та електронному вигляді на наступні адреси:

1) ФГВФО, 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, будинок 17; електронна пошта: clo@fg.gov.ua;

2)  ПАТ «РЕАЛ БАНК», 61166, м. Харків, проспект Науки, 36; електрона пошта: nemirov_tn@realbank.com.ua

Контактна особа банку з питань ознайомлення з активом Немировська Тетяна Миколаївна, тел. (057) 766-19-57, м. Харків, проспект Науки, 36, nemirov_tn@realbank.com.ua
Дата проведення відкритих торгів (аукціону) 13.03.2017
Час проведення відкритих торгів (аукціону)/електронного аукціону Точний час початку проведення відкритих торгів (аукціону) по кожному лоту вказується на веб-сайтах організаторів торгів (http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale)
Термін прийняття заяв про участь у відкритих торгах (аукціоні)

Дата початку прийняття  заяв:  з дня публікації оголошення.

Кінцевий термін прийняття заяв: 10.03.2017 року  до 19.00

Електронна адреса для доступу до відкритих торгів (аукціону)/електронного аукціону www.prozorro.sale
Кінцева дата перерахування гарантійного внеску

10.03.2017 року до  19.00

Гарантійний внесок може вважатися сплаченим із моменту його зарахування на банківський рахунок оператора, якщо це відбулося не пізніше ніж за одну годину до закінчення кінцевого терміну прийняття заяв про участь у відкритих торгах (аукціоні)

Розмір реєстраційного внеску Реєстраційний внесок відсутній.
Кожний учасник відкритих торгів (аукціону) погоджується з Регламентом роботи електронної торгової системи щодо проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу майна (активів) банків, в яких запроваджено процедуру тимчасової адміністрації або ліквідації, який розміщений на веб-сайті організатора відкритих торгів (аукціонів), та зобов’язаний у разі визнання його переможцем сплатити такому організатору відкритих торгів (аукціонів) винагороду за проведення аукціону.