Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб підписав План заходів з Програмою USAID з технічної допомоги "Розвиток фінансового сектору"

15.12.2014

12 грудня 2014 року у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд гарантування) відбулась офіційна зустріч керівництва з представниками Програми USAID з технічної допомоги "Розвиток фінансового сектору" (далі - Проект "FINREP-II". На виконання протоколу про співпрацю між Фондом гарантування та Проектом "FINREP-II" щодо виконання Проекту в Україні в ході зустрічі було підписано План заходів на 2015 рік.

Основними напрямками надання Проектом "FINREP-II" технічної допомоги Фонду гарантування відповідно до Плану заходів на 2015 рік є: розробка процедур і внутрішніх актів Фонду з метою реалізації Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", що включає в себе консультаційну та експертну допомогу із залученням міжнародних та місцевих радників; реалізація стратегічних комунікацій, підвищення рівня обізнаності населення про систему гарантування вкладів фізичних осіб, що супроводжуватиметься проведенням серії регіональних і загальнонаціональних круглих столів та прес-клубів, розробкою тренінгових програм для тренерів з питань заощаджень та гарантування вкладів; організаційна підтримка в рамках роботи Фонду гарантування тощо.

В 2014 році рамках співпраці Фонду гарантування із Проектом "FINREP-II" було реалізовано низку заходів, зокрема, Проект "FINREP-II" надав Фонду гарантування технічну допомогу у вигляді консультацій радників та експертів в юридичній та фінансовій сферах з питань виведення неплатоспроможних банків з ринку, антикризових комунікацій та підвищення фінансової грамотності населення.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter