26.05.2022
ПРЕС-РЕЛІЗ   Фонд гарантування вкладів фізичних осіб відтепер представлено у Раді ЄФСД (European Forum of Deposit Insurers). 26 травня на щорічних загальних зборах ЄФСД директора-розпорядника Фонду Світлану Рекрут обрано до Ради ЄФСД як представника страховиків депозитів країн, що не входять до ЄС.
06.05.2022
ПРЕС-РЕЛІЗ   5 травня, Фонд гарантування вкладів провів для студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка онлайн-лекцію про принципи та підходи гарантування вкладів в Україні та світі. Це – черговий захід із серії, приуроченої Фондом до 20-річчя створення Міжнародної Асоціації Страховиків Депозитів. Лекцію для українських студентів на запрошення Наталі Версаль, д.е.н, доцентки кафедри страхування, банківської справи та ризик-менеджменту вишу, прочитала Ірина Серветник, к.е.н., начальник управління зв’язків з громадськістю та міжнародними організаціями Фонду гарантування вкладів.
25.11.2021
17 листопада 2021 року Київський міський центр зайнятості провів онлайн-форум про кар’єру-2021.Організатори заходу ставили собі за мету допомогти молоді в пошуку роботи, побудові успішної кар’єри, підвищенні рівня конкурентоспроможності на ринку праці.
22.11.2021
04 листопада 2021 року з нагоди відзначення Всесвітнього дня заощаджень фахівцями Фонду в режимі відеоконференції було проведено гостьову лекцію «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОБОТИ ФОНДУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ» для викладачів та студентів Черкаського інституту Університету банківської справи.
03.11.2021
З нагоди Всесвітнього дня заощаджень фахівці Фонду провели навчальний онлайн-захід з теми «Система гарантування вкладів в Україні» для викладачів та студентів I-IV курсів Навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту Сумського державного університету.
11.10.2021
ПРЕСРЕЛІЗ   Одним із стратегічних напрямків діяльності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб до 2025 року визначено підвищення фінансової грамотності громадян. Для реалізації цієї задачі Фонд постійно проводить заходи, спрямовані на розповсюдження серед громадян знань про систему гарантування вкладів та підвищення фінансової грамотності. З метою масштабування діяльності у цьому напрямку виконавча дирекція Фонду прийняла рішення про запрошення до співпраці у сфері фінансової просвіти експертів у питаннях фінансової грамотності, науковців, фахівців, які мають відповідний досвід, та утворення відповідного дорадчого органу – Експертної ради з фінансової грамотності.
24.09.2021
ПРЕСРЕЛІЗ   Підвищення фінансової грамотності населення визначено одним із пріоритетів діяльності Фонду гарантування на найближчі роки. Цю стратегічну мету Фонд реалізує використовуючи різні інструменти, зокрема стимулює поширення знань про систему гарантування вкладів серед освітянського середовища у всіх регіонах України.
10.09.2021
ПРЕСРЕЛІЗ   10 вересня виповнилось 23 роки Фонду гарантування вкладів. Фонд символічно відзначив цю річницю висадкою 23 дерев у Національному ботанічному саду ім. М. Гришка у Києві. В акції «Вклад, що гарантує майбутнє» взяли участь директор-розпорядник Фонду Світлана Рекрут та інші керівники Фонду, керівники українських банків, а також фінансові журналісти.
02.07.2021
ПРЕСРЕЛІЗ   Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжує об’єднувати зусилля для подальшого підвищення рівня фінансової грамотності українців та формування в суспільстві фінансової культури. 1 липня 2021 року до Меморандуму про співробітництво в межах Національного проєкту з фінансової грамотності, який розпочав Фонд спільно з партнерами в грудні 2019 року, приєдналася ГС «Дистрикт Ротарі Інтернешнл 2232». Від імені Фонду Меморандум підписав заступник директора-розпорядника Андрій Оленчик, від імені ГС «Дистрикт Ротарі Інтернешнл 2232» - голова правління Володимир Бондаренко, від імені ГО «Діловий клуб «Партнер» - президент Сергій Івагло.
05.03.2021
Триває співпраця Фонду з обласними інститутами підвищення кваліфікації та ГО «ДК «Партнер» в рамках Національного проєкту з фінансової грамотності.
03.02.2021
ПРЕСРЕЛІЗ Вчора, 02 лютого 2021 року, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та Всесвітньою радою кредитних спілок (WOCCU) щодо Проєкту Місії USAID в Україні «Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)». Від імені Фонду меморандум підписала директор-розпорядник Світлана Рекрут, від імені Всесвітньої ради кредитних спілок - Ева Сєржиньска, Директор Проєкту КЕП.
02.12.2020
Збори Євразійського комітету Міжнародної Асоціації Страховиків Депозитів (МАСД) пройшли під головуванням директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів Світлани Рекрут 26 листопада 2020 року. Основними цілями цієї зустрічі були обмін досвідом протидії кризовим явищам пов'язаним з пандемією та визначення подальшого напрямку руху Євразійського комітету.
15.10.2020
08 жовтня 2020 року Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та Незалежною Асоціацією Банків України за участю представників банків України було проведено онлайн конференцію, під час якої представники Фонду гарантування вкладів розповіли банкам про поточні зміни в нормативно-правових актах Фонду щодо подання звітності, проведення перевірок та ведення баз вкладників.
07.10.2020
ПРЕС-РЕЛІЗ 26 вересня відбувся спеціальний міні-EdCamp Одеса 2020 "Фінансова грамотність та підприємливість: застосувати не можна ігнорувати". У вітальній промові заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів Андрій Оленчик наголосив: «Вчителі не просто навчають дітей, а формують учнів, як вільних і свідомих громадян, які здатні змінити нашу країну. Робота вчителів є важливим вкладом у справу розповсюдження знань з фінансової просвіти та формування фінансового світогляду громадян України».
16.09.2020
ПРЕС-РЕЛІЗ. «Тільки реформа системи гарантування вкладів, яка увібрала в себе найкращий на той час міжнародний досвід і була реалізована напередодні кризи 2014-2016 р., не допустила суспільної паніки та масового відтоку депозитів «здорової» частини банківської системи» - на цьому наголосила директор-розпорядник Фонду під час засідання Конституційного Суду України щодо конституційності Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб".

Контакти

З питань організації інтерв’ю, надання коментарів керівництвом Фонду гарантування, проведення фото- та відеозйомок, отримання оперативної інформації про діяльність Фонду гарантування можете звертатися за електронною адресою або телефоном:
тел. (044) 333-35-63