Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Представники Фонду гарантування провели тренінг для викладачів спецкурсу «Фінансова грамотність» в Ужгороді

27.04.2018

Workshop 04.2018 3У другій половині квітня представники Фонду гарантування провели навчальний тренінг для викладачів загальноосвітніх навчальних закладів, професійно-технічних ліцеїв та коледжів Закарпатської області. Тема: «Заощадження. Депозити. Система гарантування». Тренінг проводився  в рамках підвищення кваліфікації викладачів з метою якісного впровадження спецкурсу «Фінансова грамотність» у навчально-виховний процес.

 

 

Workshop 04.2018 2

Представники Фонду гарантування прочитали лекції та провели воркшопи щодо особистих фінансів та планування заощаджень, вибору депозитів, а також особливостей державного гарантування вкладів фізичних осіб.

 Висока інтенсивність групової взаємодії, активність і самостійність учасників, та актуальний досвід, що використовуються під час проведення такого виду навчання, дають учасникам тренінгу окрім методичних знань ще й практичний інструментарій та моделі поведінки в конкретних фінансових ситуаціях. 

 

Workshop 04.2018 1Тренінг був організований за сприяння Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter