Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Фонд гарантування та USAID презентували в Харкові результати опитування «Обізнаність споживачів фінансових послуг України про систему гарантування вкладів – 2017»

02.07.2018

Фото Харків 2 226 червня в Харкові відбулася презентація та обговорення результатів опитування «Обізнаність споживачів фінансових послуг України про систему гарантування вкладів – 2017», проведеного Фондом гарантування вкладів фізичних осіб за підтримки проекту USAID «Трансформація фінансового сектору». 

Зі вступним словом виступила Керівник програм фінансового сектору USAID Наталія Бережна, яка  ознайомила присутніх із основними компонентами та завданнями проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Фото Харків 1

Про передумови та методологію дослідження, основні результати та сучасний стан системи гарантування розповіли Тамара Смовженко, д.е.н., професор, консультант Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору", а також  провідні фахівці відділу зв’язків з громадськістю та фінансової просвіти Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) Людмила Шапран і Олеся Шніцер.

У другій половині дня результати дослідження були представлені на зустрічі-обговоренні з представниками банків, викладачами та студентами, яка проходила на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ "Університет банківської справи".

     Фото Харків 5Фото Харків 4     

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter