Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Представники Фонду гарантування провели тренінг для пенсіонерів

19.09.2018

IMG 20180912 100929Представники Фонду гарантування провели першу частину навчального тренінгу з фінансової обізнаності для слухачів Університету ІІІ віку та підопічних Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дарницького району міста Києва.

Ведучі тренінгу прочитали міні-лекції та провели воркшопи на теми особистих фінансів та планування особистого та сімейного бюджету. Жваві дискусії викликала тема щодо «викрадачів коштів» та  шляхів збільшення доходів. Також окрему уваги було приділено питанням функціонування системи гарантування вкладів.

IMG 20180912 111726Активна групова робота та актуальний досвід, що використовуються під час проведення такого виду навчання, дають учасникам тренінгу окрім теоретичних знань ще й практичні навики та моделі поведінки в конкретних фінансових ситуаціях.

Наступна частина тренінгу буде проведена на початку жовтня.

 

 

 

 

darnytskyi UTV     darnytskyi UTV 2     

 

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter