Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Представники Фонду гарантування провели лекції для студентів Університету банківської справи

05.11.2018

Lecture UBS 31.10.2018 123 та 30 жовтня 2018 року представники Фонду гарантування провели лекції для магістрів ДВНЗ «Університет банківської справи» на тему функціонування системи гарантування в Україні.  Перед студентами виступили провідний професіонал сектору фінансової грамотності ВЗГФП Кулик С.Ю.  з лекцією на тему «Система гарантування вкладів фізичних осіб. Впровадження міжнародного досвіду в Україні». Особливий інтерес викликало питання характеристики законодавства про систему гарантування вкладів у країнах ЄС та України.   

 

 

Lecture UBS 31.10.2018З лекцією на тему «Виведення Фондом неплатоспроможних банків з ринку» виступила начальник відділу зв’язків з громадськістю та фінансової просвіти Серветник І.В. Слухачі мали можливість детально ознайомитися з  різними способами виведення Фондом банків з ринку, а також особливостями задоволення вимог кредиторів банків та факторами, які впливають на цей процес.

Захід був організований з нагоди відзначення Всесвітнього Дня Заощаджень в Україні.

 

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter