ФГВФО не має жодного відношення до діяльності ТОВ «Фінансова компанія «Фонд гарантування вкладів»: роботу «тезки» перевірять правоохоронці

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб звертає увагу на те, що не має жодного відношення до діяльності ТОВ «Фінансова компанія «Фонд гарантування вкладів»(зареєстрована 25.03.2021, код ЄДРПОУ 44085785). Закликаємо усіх бути уважними при укладенні різного роду угод із вказаною фінкомпанією. У свою чергу – Фонд гарантування вкладів фізичних осіб уже звернувся до правоохоронних органів, зокрема до Національної поліції, з проханням вивчити діяльність компанії-тезки та вжити відповідних заходів з метою запобігання вчиненню можливих шахрайських дій.

З відкритих даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомо, що ТОВ «ФК «Фонд гарантування вкладів» до видів своєї діяльності, крім «будівництво житлових і нежитлових будівель», віднесло, зокрема, і «інші види грошового посередництва»,«інші види кредитування», «надання інших фінансових послуг». Спорідненість сфер діяльності та схожість назв можуть вводити в оману клієнтів фінкомпанії.Фонд гарантування вкладів фізичних осіб направив лист-звернення до компанії-двійника з вимогою змінити назву, а також до Міністерства юстиції із запитом вивчити правомірність проведення реєстраційних дій щодо компанії.Фонд гарантування вкладів фізичних осіб залишає за собою право звернення до суду. Показово, що серед засновників фінкомпанії є колишні недобросовісні позичальники одного з банків, що ліквідуються. Термін прострочки за договорами яких, на момент продажу, становив близько 10 років.Зважаючи на це, ще раз нагадуємо: Фонд гарантування вкладів фізичних осіб створений з метою захисту прав та інтересів вкладників банків. Гарантії Фонду поширюються виключно на кошти, залучені банками від фізичних осіб (у т. ч. ФОП) у межах гарантованої суми відшкодування. Детально про те, які кошти гарантуються Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, можна прочитати за посиланням.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter